המעבר לדיור מוגן

תוחלת החיים בישראל הולכת וגדלה. עפ"י נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ישנה עלייה באחוז האוכלוסייה המתבגרת בישראל. לאור השינויים בחברה המודרנית וההתמודדויות הרבות אותם עוברים בני הגיל השלישי הבחירה בדיור מוגן הפכה לאפשרות דיור פופולארית ומבוקשת.

המעבר לדיור מוגן, הרצון לחיי קהילה עשירים

ההחלטה לעבור לדיור מוגן הינה החלטה משמעותית מאוד הכרוכה בהתלבטויות רבות ומלווה בחששות פיסיים ונפשיים כאשר אלו האחרונות הן הדומיננטיות בקבלת ההחלטה.


שינוי הסביבה, מכירת הבית, מסירת חפצים וכו' יכולות לעכב את ההחלטה, אך החשיבה על העתיד והרצון ליצור חיים נעימים ועצמאיים בסביבה תומכת ובטוחה עם חיי חברה עשירים, גורמים לאלפי מבוגרים לעשות את הצעד ולעבור לדיור מוגן.

הלל הזקן אמר, "אם אין אני לי מי לי וכשאני לעצמי מה אני ואם לא עכשיו, אימתי.."

רמת תמיר דיור מוגן דתי לגיל השלישי, מציע בית מוגן הכולל שירות רפואי צמוד, פעילויות תרבותיות, קהילה חמה ותומכת, בית כנסת, הרצאות ושיעורים.


בעבודתי כאשת מכירות של רמת תמיר אני רואה את החששות של המעבר לדיור מוגן. בעיקר אני מבחינה בחשש של איבוד העצמאות. ובכן חברים, זוהי דעה קדומה שאינה נכונה.


הדיור המוגן לא רק שאינו גורם לאיבוד העצמאות הוא מאפשר בניית חיים עצמאיים ובטוחים קלים ונוחים עם מעטפת של חיי חברה ופעילויות. וכאן אנו במחלקת השיווק של רמת תמיר נעמוד לרשותכם וביחד עם בני משפחתכם נעזור ונסייע ככל שנוכל בצעד המשמעותי בחייכם.


הלל הזקן אמר, "אם אין אני לי מי לי וכשאני לעצמי מה אני ואם לא עכשיו, אימתי.."


נכתב ע"י תהלה כהן, אשת מכירות רמת תמיר

(דיור מוגן בירושלים)

56 צפיות