דיור מוגן כקהילה - מהות ומשמעות | דיור מוגן רמת תמיר

מאת: ישראל צדוק | דיור מוגן דתי רמת תמיר | ירושלים | אלול תשע"ט

הגיל השלישי מביא עמו הרבה שינויים פיזיים, אך גם לא מעט שינויים מנטאליים. לעיתים קרובות מלוות את בני הגיל השלישי מחשבות על החיים שחלפו, על המשפחה והחברים וכן מחשבות על העתיד. בכל אחד מאיתנו קיים הרצון הבסיסי של להזדקן בכבוד ולזכות באיכות חיים טובה. אלא שלמעשה ככל שהשנים נוקפות והגיל עושה את שלו, אנו חווים שינויים והתמודדויות חדשות הנוגעות לבריאותנו, לחיינו האישיים, ולהתנהלותנו בחיי היום יום.


האדם הממוצע בכל שלב בחייו מבקש להיות חלק מהחברה, להשתייך לקהילה ולהיות חלק בלתי נפרד ממנה, מהסיבה הזו נוצרות קהילות. גם המושג "דיור מוגן" נולד מאותה הסיבה, כשמטרותיו הן להוות בית ולא סתם בית, אלא כזה המסוגל להגן ולתמוך בדיירים כשבדיוק על אותו הספקטרום הוא גם נדרש לשמש כפלטפורמה גמישה המסוגלת לשרת ולהוות מעטפת המקיימת את הקהילה השוכנת בה באופן שוטף, במתן מענה נרחב לכל צורכיהם - על כל המשתמע מכך.


דיור מוגן טוב ואיכותי נמדד ביכולתו לספק מענה מקיף ורב שכבתי לדיירים החל מהתנהלותם בחיי היום יום וכלה בהתמודדות עם הקשיים, עם הבריאות ואורח החיים. אנו בדיור מוגן רמת תמיר גאים להעניק לדיירנו את האפשרות לחיות בקהילה דתית איכותית חמה ומשפחתית תוך מתן מענה מקצועי מקיף לכל צורכיהם וזאת על מנת לאפשר להם שקט נפשי, אורח חיים בריא ואיכות חיים טובה.


צוות התרבות שלנו משקיע רבות בקיום שפע פעילויות תרבות ופנאי וכן חוגים, הרצאות, שיעורי תורה, ימי הולדת, טיולים, סדנאות ועוד המון הפתעות. כמו-כן דיירנו זוכים למענה אישי פרטני חם ומסור מאנשי מקצוע מובילים אשר אצלם הם ימצאו תמיד אוזן קשבת לכל עניין ובכל סוגיה שתידרש.. גם אם זה סתם לשבת יחד לדבר ולשתף בחוויות ובתחושות המלוות אותם והכל כמובן בחיוך ועם המון אהבה!


אצלנו ברמת תמיר, כל הצוותים - החל מעובדי הניקיון והמטבח - דרך עובדי הקבלה - וכלה בהנהלת הדיור המוגן שמחים תמיד להיות אוזן קשבת לכל דייר ודיירת, להתעניין בשלומם, לדאוג לצורכיהם ולתת להם תחושה אמיתית של בית וקהילה.


אנו ברמת תמיר גאים בזכות שנפלה בחלקנו, לשרת נאמנה את דיירנו היקרים בסטנדרט אנושי ומקצועי גבוה ולתת משמעות ומשנה תוקף לכך שברמת תמיר - הדיירים הם מעל הכל!


0 תגובות
Modern Architecture
מעוניינים להצטרף לקהילת רמת תמיר? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! 

דיור מוגן רמת תמיר

שפע חיים 2 ירושלים

02-5724444

ראשון -שבת: 8:00-23:00

משרדים: 9:00-17:00 (בתיאום)

ניווט באתר

רמת תמיר הוא בית אבות ודיור מוגן דתי בירושלים. המקום משמש בית וקהילה חמה ואיכותית לבני ובנות הגיל השלישי. למידע נוסף

© התוכן מוגן בזכויות יוצרים

הוקם ומופעל באמצעות ISL MEDIA עיצוב אתרים © 2021