6864* מענה טלפוני
בית אבות, רישום בטאבו
בית אבות, מטבח עשיר
בית כנסת
סיעוד, שירות רפואי וסיעודי
דיור מוגן בירושלים, עמדת חובשים

צור קשר

אני מאשר/ת קבלת חומר פרסומי מרמת תמיר

מטבח ותזונה

אוכל כשר דיור מוגן דתי

תפריט מותאם לגיל הזהב

 

ברמת תמיר, בית הדיור מוגן הדתי, מספקים מעטפת שירותים רחבה ומקיפה המתאימה לצרכי הדיירים בני גיל הזהב. הדיירים זוכים לעוד הרבה שירותים נלווים, ביניהם מטבח מודרני וכשר שמציע מאכלים שמבוגרים אוהבים. המטבח נמצא תחת השגחה של משגיח כשרות צמוד כדי להבטיח כי כל המנות עומדות בכללי ההלכה. המטבח גאה להציע תפריט שבועי משתנה, מגוון ועשיר הנבנה יחד עם דיאטן צמוד ומקצועי המתמחה בתזונה לגיל הזהב.  

הדיירים בבית הדיור המוגן הדתי נהנים מפתרונות תזונה למבוגרים בהתאמה אישית וצוות המטבח מכין מזון דל מלח, פשטידות טעימות, מנות צמחוניות עשירות בטעמים ומרקמים, מנות טבעוניות לפי דרישה, סלטים טריים מירקות שזה עתה נקטפו ומבחר מנות מעולות המאפשרות לדיירים לבחור בהתאם לרצונם מתוך תפריט עשיר ומזין. 

מטבח דתי כשר דיור מוגן

ארוחות שבת נפלאות ומעולות

 

ברמת תמיר מקפידים על ארוחות שבת כמיטב המסורת היהודית. דיירי המקום זוכים להינות מארוחות שישי עשירות ומפנקות במיוחד. בשבת מגישים אוכל מסורתי כמו סלט כבד קצוץ וסלט ביצים, מרק עוף עם קניידלך, געפילטעפיש טעים המוגש עם חזרת, חמין בשבת המתבשל היטב כמו בבית לאורך כל הלילה, פשטידות טעימות ומבחר סלטים טריים. במקום מקפידים על שירות מעולה ויודעים כי אוכל הוא מרכיב מרכזי בחיים ולכן צוות המטבח דואג לגוון בין המנות ולהציע אוכל מסורתי ומגוון בטעם של פעם.  

 

למה דוקא רמת תמיר

 

בלב ירושלים ממוקם בית אבות דתי מיוחד במינו, המוקף בנוף הררי ומפורסם ברמת השירות הגבוהה ובשביעות הרצון של הדיירים המתגוררים בו.
"רמת-תמיר - נוה הדר" מוכר כבית דיור מוגן אידיאלי לאוכלוסייה הדתית המבוגרת.
 

 

בית רמת תמיר נוקט בכל האמצעים לשמירה על בטחונם הרפואי של הדיירים ולכן מעמיד לרשותם ציוד מתקדם, צוות רפואי מקצועי וסיעודי מהטובים ביותר ועמדת שירות רפואי המאויישת בכל רגע נתון. אנו מתגאים בשירותי הרפואה המיחדים אותנו מבתים מוגנים אחרים – ביצוע בדיקות שונות בתוך הבית, זימון תורים לרפואה מקצועית חיצונית והבאת תרופות לדיירים.

 אנו ברמת תמיר דואגים למלא את חיי הדיירים ושהכל יהיה קרוב ובמקום אחד - כאן בטוח תרגישו בבית!

עבור לתוכן העמוד